Gdybym pragnął czegoś romantycznego...

Gdybym pragnął czegoś romantycznego pewnie nie byłaby to serwetka.
Serwetka kojarzy mi się z pomysłem.
Zastanawiam się co jest bardziej kruche, uczucia czy materiał, po którym nie spodziewasz się wiele.

Czytaj więcej: Gdybym pragnął czegoś romantycznego...

Hyatt, Kolonia 11.08.2011

Jeżeli kiedyś cię tutaj zabiorę i będę miał tę prośbę zamienić w stół i cztery krzesła, usiądziesz wtedy obok mnie po lewej stronie. Tutaj tyle rzeczy jest innych, nie są lepsze, nie są gorsze, są inne ot tak, po prostu. Wydawałoby się, że trochę mniej zrozumieć można, ale nie jest tak do końca, chociaż to inny język, inne słowa.

Czytaj więcej: Hyatt, Kolonia 11.08.2011

Myślisz, że świat kończy się na tobie?

Wchodzę w rzeczywistość zamkniętą, zamkniętą na mnie najwidoczniej, bo nie rozumiem dlaczego wytyka się palcami innych, nie mając w zanadrzu niczego poza pustym, głośnym krzykiem.

Czytaj więcej: Myślisz, że świat kończy się na tobie?

Nie liczę na miłość

Nie liczę na miłość, na nic wyniosłego nie liczę. Nawet na związek, zobowiązania wzajemne mnie nie interesują. Chcę oglądać jak idziesz, otwierając oczy, przedzierasz się przez tłum, przez szpaler, przez tunel. Widzę twoją niepowtarzalność, niezwykłe podejście do spraw ważnych i mniej ważnych, do mnie.

Czytaj więcej: Nie liczę na miłość

22 listopada 2009

Siedzieć spokojnie naprzeciwko ciebie, gdy byłaś taka piękna, to dopiero było wyzwanie. Do teraz nie wiem jak sobie z tym poradziłem, a jednak. Szeptem otwierałaś części mnie, o których istnieniu nie miałem pojęcia, uśmiechem usypiałaś twarde zasady, których nikt nie mógł wcześniej złamać. ty, nie musiałaś tego robić...

Czytaj więcej: 22 listopada 2009